حل نمونه سوال امتحان ترم اول درس ریاضی انسانی پایه ۱۲

توی این دوره نمونه سوالات احتمالی به همراه نکات مربوط به فصل ها بهتون آموزش داده میشه و کمک میکنه که یک دوره اجمالی روی مباحث داشته باشین.

  • پایه تحصیلی : پایه دوازدهم
  • قیمت: 300,000
  • تخفیف : 0

در امتحان ریاضی دانش آموزان انسانی دوازدهم، فصل اول کتاب دقیقا سه برابر بارم رو نسبت به فصل دوم در برگرفته و قطعا این موضوع در زمان گذاشتن و اولویت بندی شما هم باید تاثیر داشته باشه. یعنی توصیه ما برای شما اینه که اول بری سراغ ترمیم حفره هایی که از یادگیری فصل اول تو ذهنت مونده و تسلط کامل روی مباحثش پیدا کنی و در نهایت به همون نسبتی که نمراتشون داره روی فصل دو هم وقت بذار. ضمن این که یادگیری مفهومی این درس روی آمادگی شما برای پاسخ به تست های کنکورت هم تاثیر بسیار به سزایی داره پس از این فرصت بهترین استفاده رو بکن

موفق باشی

general.read_more general.read_less

حل نمونه سوال امتحان ترم اول درس ریاضی انسانی پایه ۱۲

general.webinar_faqs
general.faqa1
general.faqa2
general.faqa3
general.faqa4

کاربر عزیز هم اکنون می توانید این محصول را با تخفیف ویژه خریداری کنید. لازم به ذکر است که این تخفیف تنها تا چند روز آینده برقرار است.

هزینه شرکت در این دوره: 300,000 تومان

هزینه شرکت در این دوره با احتساب تخفیف: 300,000 تومان

مبلغ قابل پرداخت: 300,000 تومان

لطفاً قبل از خرید این دوره در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. لازم به ذکر است ثبت نام در سایت رایگان است و کمتر از یک دقیقه زمان نیاز دارد. اگر در گذشته در سایت ثبت نام کرده اید تنها کافی است وارد شوید.
دیدگاه

برای شرکت در بخش نظرات باید در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت دکتر میثم رنجبر رایگان است و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد.

ورود به سایت ثبت نام

instagram telegram aparat