حل نمونه سوال امتحانی ترم اول درس هندسه پایه ۱۰ رشته ریاضی

توی این دوره نمونه سوالات احتمالی به همراه نکات مربوط به فصل ها بهتون آموزش داده میشه و کمک میکنه که یک دوره اجمالی روی مباحث داشته باشین.

  • پایه تحصیلی : پایه دهم
  • قیمت: 300,000
  • تخفیف : 0

با توجه به جدول بالا بخش بیشتری از امتحان ترم اول به فصل دوم کتاب هندسه پایه دهم مربوط میشه که البته فاصله ی کم بارم بندی ها نشون میده شما نباید یک فصل رو کاملا در اولویت قرار بدی و باید مبنای این اولویت بندی رو تسلط خودت در مباحث قرار بدی، یعنی در مطالعه  هر فصلی که از اول سال کمتر براش وقت گذاشتی تمرکز و دقت بیشتری داشته باشی و به طور کلی توصیه ما برات اینه که اول قواعد کلی روابط تالس و تشابه رو کامل و مفهومی یاد بگیری و بعد بری سراغ مطالب خوندنی فصل اول

موفق باشی

general.read_more general.read_less

حل نمونه سوال امتحانی ترم اول درس هندسه پایه ۱۰ رشته ریاضی

general.webinar_faqs
general.faqa1
general.faqa2
general.faqa3
general.faqa4

کاربر عزیز هم اکنون می توانید این محصول را با تخفیف ویژه خریداری کنید. لازم به ذکر است که این تخفیف تنها تا چند روز آینده برقرار است.

هزینه شرکت در این دوره: 300,000 تومان

هزینه شرکت در این دوره با احتساب تخفیف: 300,000 تومان

مبلغ قابل پرداخت: 300,000 تومان

لطفاً قبل از خرید این دوره در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. لازم به ذکر است ثبت نام در سایت رایگان است و کمتر از یک دقیقه زمان نیاز دارد. اگر در گذشته در سایت ثبت نام کرده اید تنها کافی است وارد شوید.
دیدگاه

برای شرکت در بخش نظرات باید در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت دکتر میثم رنجبر رایگان است و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد.

ورود به سایت ثبت نام

instagram telegram aparat