حل نمونه سوال امتحانی ترم اول درس شیمی پایه ۱۱

توی این دوره نمونه سوالات احتمالی به همراه نکات مربوط به فصل ها بهتون آموزش داده میشه و کمک میکنه که یک دوره اجمالی روی مباحث داشته باشین.

  • پایه تحصیلی : پایه یازدهم
  • قیمت: 300,000
  • تخفیف : 0

با توجه به بارم بندی ای که تو جدول بالا مشاهده کردیم، تو امتحان ترم اول شیمی فصل اول وزن بیشتری از نمره رو به خودش اختصاص داده که این موضوع باعث میشه این فصل در اولویت بندی کردن شما اهمیت بیشتری پیدا کنه. فصل اول کتاب شیمی یازدهم عموما ازمباحث خوندنی و ساده تری برخورداره که این میتونه نقطه قوتی برای جمع بندی و گرفتن بخش خوبی از نمره ی امتحان میان ترمت باشه. 

در نتیجه توصیه میشه که از قسمت های ساده ی این فصل نهایت استفاده رو بکنی،‌ مخصوصا اگر اوایل سال بهت تدریس شده و زیاد روش زمان نذاشتی فصل ۱ رو در اولویت بذار، اما اگر داری برای نمره ی ۲۰ تلاش میکنی حواست باشه این تمرکز باعث نشه از فصل ۲غفلت کنی.

موفق باشی

general.read_more general.read_less

حل نمونه سوال امتحانی ترم اول درس شیمی پایه ۱۱

general.webinar_faqs
general.faqa1
general.faqa2
general.faqa3
general.faqa4

کاربر عزیز هم اکنون می توانید این محصول را با تخفیف ویژه خریداری کنید. لازم به ذکر است که این تخفیف تنها تا چند روز آینده برقرار است.

هزینه شرکت در این دوره: 300,000 تومان

هزینه شرکت در این دوره با احتساب تخفیف: 300,000 تومان

مبلغ قابل پرداخت: 300,000 تومان

لطفاً قبل از خرید این دوره در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. لازم به ذکر است ثبت نام در سایت رایگان است و کمتر از یک دقیقه زمان نیاز دارد. اگر در گذشته در سایت ثبت نام کرده اید تنها کافی است وارد شوید.
دیدگاه

برای شرکت در بخش نظرات باید در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت دکتر میثم رنجبر رایگان است و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد.

ورود به سایت ثبت نام

instagram telegram aparat