حل نمونه سوال امتحانی ترم اول درس فیزیک پایه ۱۰

توی این دوره نمونه سوالات احتمالی به همراه نکات مربوط به فصل ها بهتون آموزش داده میشه و کمک میکنه که یک دوره اجمالی روی مباحث داشته باشین.

  • پایه تحصیلی : پایه دهم
  • قیمت: 300,000
  • تخفیف : 0

اولین نکته ای که در جدول بالا جلب توجه میکنه اینه که مجموع نمرات به جای ۲۰ به ۱۶.۵ رسیده، علت این اتفاق هم اختصاص یافتن ۴ نمره از نمره ی کل شما در درس فیزیک به بحث آزمایش ها و فعالیت های عملی هست.

جدا از اون در بارم بندی بچه های تجربی می‌بینیم که دو فصل اول نمره ی بیشتری رو به خودشون اختصاص دادن اما در گروه ریاضی این تقسیم بنید بین ۳ فصل تقریبا مساوی انجام شده و مخصوصا فصل ۳ نمره ی سنگین تری داره. پس توصیه ی ما به بچه های ریاضی کار کردن متمرکز روی مسائل فصل ۳ و استفاده از سادگی مطالب خوندنی فصل ۱ و برای دانش‌آموزان رشته ی تجربی هم مسائل فصل ۲ و در صورتی که قصد اولویت بندی دارید، در اولویت قراردادن مطالب خوندنی فصل ۳ هست

موفق باشی

general.read_more general.read_less

حل نمونه سوال امتحانی ترم اول درس فیزیک پایه ۱۰

general.webinar_faqs
general.faqa1
general.faqa2
general.faqa3
general.faqa4

کاربر عزیز هم اکنون می توانید این محصول را با تخفیف ویژه خریداری کنید. لازم به ذکر است که این تخفیف تنها تا چند روز آینده برقرار است.

هزینه شرکت در این دوره: 300,000 تومان

هزینه شرکت در این دوره با احتساب تخفیف: 300,000 تومان

مبلغ قابل پرداخت: 300,000 تومان

لطفاً قبل از خرید این دوره در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. لازم به ذکر است ثبت نام در سایت رایگان است و کمتر از یک دقیقه زمان نیاز دارد. اگر در گذشته در سایت ثبت نام کرده اید تنها کافی است وارد شوید.
دیدگاه

برای شرکت در بخش نظرات باید در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت دکتر میثم رنجبر رایگان است و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد.

ورود به سایت ثبت نام

instagram telegram aparat