نمونه سوال امتحانی به همراه پاسخ ترم اول درس ریاضی پایه ۹

توی این دوره نمونه سوالات احتمالی به همراه پاسخ آن ها جهت تمرین بیشتر شما عزیزان آماده شده این نمونه سوال ها بهت کمک میکنه که یک جمع بندی داشته باشی و بتونی کلیه مباحث ترم اول باهاشون دوره کنی

  • پایه تحصیلی : پایه نهم
  • قیمت: 300,000
  • تخفیف : 300,000

درس ریاضی ازون درسهایی هست که به شدت نیمکره چپ مغز ما رو فعال میکنه نیمکره چپ محل نظم، جزیی نگری، دقت، محسابات، تفکر و...هست هر چقدر بیشتر تمرین ریاضی حل کنی این نیمکره بیشتر تقویت میشه و میتونه توی زندگی باعث بشه شما بهتر فکر بکنید. توی ایام امتحان بهتره به این توصیه گوش کنید که به جای خوندن زیاد جزوه و کتاب نمونه سوال حل کنید و با حل نمونه سوالات مختلف مهارت حل مساله خودتون بیشتر کنید. بهتره با اتام هر فصل برید سراغ نمونه سوال های اون فصل و حلشون کنید و تا وقتیکه حلشون نکردین فصل جدید شروع نکنید. توی امتحان ریاضی کسی موفق هست که مساله رو شروع و به جواب آخر برسونه نه کسی که فقط ی چیزایی بنویسه که پر کرده باشه بهترین کاری که میتونید بکیند اینه که نمونه سوالی که براتو گذاشتیم دانلود کنید پاسخش رو هم همینطور بعدش با اتمام هر فصل نمونه سوال هایی که میبیند ازون فصل حل کنید و در صورتیکه درست جواب دادید برید سراغ فصل بعدی در صورتیکه درست جواب ندادید مطالعه مجدد فصل به همراه حل نمونه سوالات و تمرین های کتاب انجام بدین و تا انتها جلو برید اینطوری حتما نمره خوبی می گیرید. 

general.read_more general.read_less

نمونه سوال امتحانی به همراه پاسخ ترم اول درس ریاضی پایه ۹

general.webinar_faqs
general.faqa1
general.faqa2
general.faqa3
general.faqa4

کاربر عزیز هم اکنون می توانید این محصول را با تخفیف ویژه خریداری کنید. لازم به ذکر است که این تخفیف تنها تا چند روز آینده برقرار است.

هزینه شرکت در این دوره: 300,000 تومان

هزینه شرکت در این دوره با احتساب تخفیف: 0 تومان

مبلغ قابل پرداخت: 0 تومان

لطفاً قبل از خرید این دوره در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. لازم به ذکر است ثبت نام در سایت رایگان است و کمتر از یک دقیقه زمان نیاز دارد. اگر در گذشته در سایت ثبت نام کرده اید تنها کافی است وارد شوید.
دیدگاه

برای شرکت در بخش نظرات باید در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت دکتر میثم رنجبر رایگان است و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد.

ورود به سایت ثبت نام

instagram telegram aparat