حل نمونه سوال امتحانی ترم اول درس آمار و احتمال پایه ۱۱ رشته ریاضی

توی این دوره نمونه سوالات احتمالی به همراه نکات مربوط به فصل ها بهتون آموزش داده میشه و کمک میکنه که یک دوره اجمالی روی مباحث داشته باشین.

  • پایه تحصیلی : پایه یازدهم
  • قیمت: 300,000
  • تخفیف : 0

برای امتحان ترم اول از فصل های ۱ و ۲ سوال مطرح میشه:
فصل ۱ شامل انوع مختلف استدلال‌های ریاضی مثل قضایای شرطی شده، اثبات برگشتی، برهان خلف، مثال نقض استدلال استنتاجی، استدلال تعمیم یافته، درک شهودی، استدلال تمثیلی، استدلال استقرایی، اصل لانه کبوتری و … هست. شما باید انواع مختلف این استدلال‌ها را خوب بلد باشید تا بدونید برای حل هر سوال از کدوم روش استفاده کنین ازین فصل در امتحان ترم اول حدود ۱۲ نمره سوال میاد.

فصل ۲ احتمال که شامل موضوعات ضرب دکارتی و رابطه در مجموعه‌ها میشه، برای جواب دادن به سوالاتارزش زیادی داره. توی این فصل اول با مجموعه‌ها و رابطه بین آن‌ها آشنا میشید و بعد روابط ریاضی مثل ضرب دکارتی را آموزش می‌بینید این فصل در حدود ۸ نمره در امتحان ترم اول ازش سوال میاد. 

general.read_more general.read_less

حل نمونه سوال امتحانی ترم اول درس آمار و احتمال پایه ۱۱ رشته ریاضی

general.webinar_faqs
general.faqa1
general.faqa2
general.faqa3
general.faqa4

کاربر عزیز هم اکنون می توانید این محصول را با تخفیف ویژه خریداری کنید. لازم به ذکر است که این تخفیف تنها تا چند روز آینده برقرار است.

هزینه شرکت در این دوره: 300,000 تومان

هزینه شرکت در این دوره با احتساب تخفیف: 300,000 تومان

مبلغ قابل پرداخت: 300,000 تومان

لطفاً قبل از خرید این دوره در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. لازم به ذکر است ثبت نام در سایت رایگان است و کمتر از یک دقیقه زمان نیاز دارد. اگر در گذشته در سایت ثبت نام کرده اید تنها کافی است وارد شوید.
دیدگاه

برای شرکت در بخش نظرات باید در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت دکتر میثم رنجبر رایگان است و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد.

ورود به سایت ثبت نام

instagram telegram aparat