دوره جامع آمادگی پایه نهم ویژه امتحان نوبت دوم

آموزش اختصاصی ویژه پایه نهم جهت کسب نمره ۲۰

  • پایه تحصیلی : پایه نهم
  • قیمت: 400,000
  • تخفیف : 200,000

ازونجاییکه نمرات پایه نهم تاثیر بسیار زیادی در هدایت تحصیلی شما عزیزان داره ما تصمیم گرفتیم در گروه آموزشی دکتر میثم رنجبر اقدام به تهیه محتوای آموزشی جهت آمادگی امتحان های ترم دوم شما عزیزان کنیم یادتون باشه با خوب درس خوندن حق انتخاب با شماست و شما می تونین هر رشته ای که دوست دارین انتخاب کنین اما اگر نمرات شما مناسب نباشه اون موقع شرایط سخت میشه و متاسفانه شما مجبور میشین انتخابی داشته باشین که ازش راضی نیستین و ممکنه بعدا یک عمر پشیمون باشین. برای اینکه نمرات خوبی کسب کنین و با لذت هر چه تمام هم درس بخونین و هم پیشرفت کنین یک دوره فوق العاده براتون آماده شده. توی این دوره روش کار اینطوری هست که در ۳ درس ریاضی+علوم+عربی سوالات امتحانی سال های گذشته علی الخصوص ۱۴۰۱ توسط اساتید گروه آموزشی دکتر میثم رنجبر حل شده و نکات آموزشی در حین حل این سوالات به شما عزیزان گفته شده در واقع توی این دوره با استفاده از سوالات پرتکرار و مهم هم مطالب درسی بهتون آموزش داده میشه و هم با حل سوالات تکنیک ها و روش های حل مسایل رو هم یاد می گیرید چی ازین بهتر....
راستی فیلم درس عربی هم تا ۳ خرداد روی سایت میاد

general.read_more general.read_less

دوره جامع آمادگی پایه نهم ویژه امتحان نوبت دوم

general.webinar_faqs
general.faqa1
general.faqa2
general.faqa3
general.faqa4

کاربر عزیز هم اکنون می توانید این محصول را با تخفیف ویژه خریداری کنید. لازم به ذکر است که این تخفیف تنها تا چند روز آینده برقرار است.

هزینه شرکت در این دوره: 400,000 تومان

هزینه شرکت در این دوره با احتساب تخفیف: 200,000 تومان

مبلغ قابل پرداخت: 200,000 تومان

لطفاً قبل از خرید این دوره در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. لازم به ذکر است ثبت نام در سایت رایگان است و کمتر از یک دقیقه زمان نیاز دارد. اگر در گذشته در سایت ثبت نام کرده اید تنها کافی است وارد شوید.
دیدگاه

برای شرکت در بخش نظرات باید در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت دکتر میثم رنجبر رایگان است و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد.

ورود به سایت ثبت نام

instagram telegram aparat