دوره جامع آمادگی امتحانات نوبت دوم ویژه پایه دهم ریاضی و تجربی

آموزش های ویژه در دروس شیمی و فیزیک

  • پایه تحصیلی : پایه دهم
  • قیمت: 500,000
  • تخفیف : 250,000

امسال برای اولین بار قراره در پایه دهم ریاضی و تجربی درس فیزیک به صورت هماهنگ کشوری برگزار بشه ازونجاییکه امتحان هماهنگ هست سوالات هم قراره از سمت اداره آموزش و پرورش طرح بشه منتها تصحیح به عهده مدارس هست در واقع هدف ازین کار بیشتر آماده کردن بچه ها برای امتحان های نهایی سال های بعد هست با توجه به تغییرات شیوه پذیرش کنکور این موضوع میتونه مثبت باشه ما هم برای درس فیزیک با یکی از بهترین های کشور هماهنگ کردیم و ویدیوی آموزشی براتون تدارک دیدیم علاوه بر اون توی درس شیمی هم با توجه به بدقلق بودن این درس از یکی از برترین اساتید کشور دعوت کردیم تا براتون ویدیوی آموزشی تهیه کنیم در کل با نمونه سوال ها و ویدیوی آموزشی به راحتی میتونید با گروه ما ۲۰ بگیرین چی ازین بهتر...

general.read_more general.read_less

دوره جامع آمادگی امتحانات نوبت دوم ویژه پایه دهم ریاضی و تجربی

general.webinar_faqs
general.faqa1
general.faqa2
general.faqa3
general.faqa4

کاربر عزیز هم اکنون می توانید این محصول را با تخفیف ویژه خریداری کنید. لازم به ذکر است که این تخفیف تنها تا چند روز آینده برقرار است.

هزینه شرکت در این دوره: 500,000 تومان

هزینه شرکت در این دوره با احتساب تخفیف: 250,000 تومان

مبلغ قابل پرداخت: 250,000 تومان

لطفاً قبل از خرید این دوره در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. لازم به ذکر است ثبت نام در سایت رایگان است و کمتر از یک دقیقه زمان نیاز دارد. اگر در گذشته در سایت ثبت نام کرده اید تنها کافی است وارد شوید.
دیدگاه

برای شرکت در بخش نظرات باید در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت دکتر میثم رنجبر رایگان است و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد.

ورود به سایت ثبت نام

نظرات کاربران
فائزه زارع   جمعه 12 خرداد 1402
عالی
ممنون از زحماتتون :)
می خواهم به این نظر پاسخ دهم
instagram telegram aparat