حل نمونه سوال امتحانی ترم اول درس ریاضی پایه ۱۲ رشته های ریاضی و تجربی

توی این دوره نمونه سوالات احتمالی به همراه نکات مربوط به فصل ها بهتون آموزش داده میشه و کمک میکنه که یک دوره اجمالی روی مباحث داشته باشین.

  • پایه تحصیلی : پایه دوازدهم
  • قیمت: 400,000
  • تخفیف : 0

با توجه به اینکه درس ریاضی ماهیتی پایه و اساسی داره و مباحثش کاملا به هم و حتی به مابقی دروستون مرتبطه، ما معتقدیم که تقسیم بندی اولویت ها در این درس استراتژی خیلی ایمنی نیست و ممکنه نتیجه ی امتحان شمارو از چیزی که مد نظرته دور بکنه، پس در چنین شرایطی بهتره که با تمرکز کافی و زمان گذاشتن روی هر فصل به اندازه ی مورد نیاز آمادگی و تسلط کافی رو کسب کنی با این حال بارم بندی پیشنهادی برای هر فصل برات آوردیم که میتونه کمک حالت باشه.

موفق باشی

general.read_more general.read_less

حل نمونه سوال امتحانی ترم اول درس ریاضی پایه ۱۲ رشته های ریاضی و تجربی

general.webinar_faqs
general.faqa1
general.faqa2
general.faqa3
general.faqa4

کاربر عزیز هم اکنون می توانید این محصول را با تخفیف ویژه خریداری کنید. لازم به ذکر است که این تخفیف تنها تا چند روز آینده برقرار است.

هزینه شرکت در این دوره: 400,000 تومان

هزینه شرکت در این دوره با احتساب تخفیف: 400,000 تومان

مبلغ قابل پرداخت: 400,000 تومان

لطفاً قبل از خرید این دوره در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. لازم به ذکر است ثبت نام در سایت رایگان است و کمتر از یک دقیقه زمان نیاز دارد. اگر در گذشته در سایت ثبت نام کرده اید تنها کافی است وارد شوید.
دیدگاه

برای شرکت در بخش نظرات باید در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت دکتر میثم رنجبر رایگان است و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد.

ورود به سایت ثبت نام

instagram telegram aparat