حل نمونه سوال امتحانی ترم اول درس ریاضی پایه ۱۱ رشته های تجربی و ریاضی

توی این دوره نمونه سوالات احتمالی به همراه نکات مربوط به فصل ها بهتون آموزش داده میشه و کمک میکنه که یک دوره اجمالی روی مباحث داشته باشین.

  • پایه تحصیلی : پایه یازدهم
  • قیمت: 300,000
  • تخفیف : 0

 

در درس ریاضی طبق جدول بالا می‌بینیم که ۱۰ نمره از امتحان به تنهایی مربوط میشه به فصل ۱، پس قطعا باید اولویتت برای امتحان جمع بندی فصل۱ باشه، به این معنی که اگر در یادگیری این درس مشکلی از قبل داشتی اون رو ترمیم کنی و اگر درس رو خوب یاد گرفتی بری سراغ تسلط روی نمونه سوالات بیشتر و متفاوت تر اما در کنار این موضوع حتما باید حواست باشه که مابقی فصل ها رو فدای فصل ۱ نکنی چون قطعا نمره ی ۱۰ نمره ای نیست که شما براش تلاش کردی

موفق باشی

general.read_more general.read_less

حل نمونه سوال امتحانی ترم اول درس ریاضی پایه ۱۱ رشته های تجربی و ریاضی

general.webinar_faqs
general.faqa1
general.faqa2
general.faqa3
general.faqa4

کاربر عزیز هم اکنون می توانید این محصول را با تخفیف ویژه خریداری کنید. لازم به ذکر است که این تخفیف تنها تا چند روز آینده برقرار است.

هزینه شرکت در این دوره: 300,000 تومان

هزینه شرکت در این دوره با احتساب تخفیف: 300,000 تومان

مبلغ قابل پرداخت: 300,000 تومان

لطفاً قبل از خرید این دوره در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. لازم به ذکر است ثبت نام در سایت رایگان است و کمتر از یک دقیقه زمان نیاز دارد. اگر در گذشته در سایت ثبت نام کرده اید تنها کافی است وارد شوید.
دیدگاه

برای شرکت در بخش نظرات باید در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت دکتر میثم رنجبر رایگان است و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد.

ورود به سایت ثبت نام

instagram telegram aparat