آموزش آنلاین درست خوانی

خیلی از ماها به خاطر سبک های آموزش سنتی که داشتیم دچار عارضه غلط خوانی و کند خوانی شدیم عارضه ای که خیلی ریز و زیرپوستی ایجاد شده و بصورت ناخودآگاه در ما نهادینه شده. سرعت مطالعه پایین ما و همچنین اشتباه خوندن ما باعث شده یا کتاب نخونیم یا اگر میخونیم معمولا به ته نمی رسونیم و نصفه و نیمه رهاش می کنیم یک لحظه بیا به این فکر کن چه خوب میشه اگه بتونی درس هات سریع تر و بهتر بخونی یا کتاب هات سریع تر تموم کنی؟ اون موقع چه فرصت های زیادی برای کارهای دیگه ت داری دوره درست خوانی بهت کمک میکنه تا به این هدف برسی.

  • پایه تحصیلی : پایه دوازدهم
  • قیمت: 2,590,000
  • تخفیف : 0

تعداد جلسه:۱۴

مدت زمان مفید آموزشی: ۷:۳۰ ساعت

متاسفانه تا میگیم دوره درست خوانی اکثرا فکر میکنن قراره برای کنکور یا امتحان چهار تا روش خاص یاد بدیم و با چهار تا تکنیک سرعت و روش مطالعه رو از مورچه بر ثانیه به موشک بر ثانیه برسونیم درحالیکه واقعیت اینه که همونطوری که کندخوانی و اشتباه خونی آهسته آهسته در ما شکل گرفته و به شکل امروزیش رسیده مهارت درست خوانی هم آهسته آهسته شکل می گیره و به تکامل میرسه. من میثم رنجبر تصمیم دارم در دوره آنلاین درست خوانی با ۱۰ گام در ۱۴ جلسه آموزشی با استفاده از تکنیک های N L P و تمرین های به روز در روش های مطالعه و یادگیری مهارت ، سرعت و نحوه خواندن شما رو بین ۳ تا ۵ برابر افزیش بدم و به نظرم باتوجه به محتوای دوره و تفاوتش با سایر دوره های هم تراز این ایمان رو دارم که حجم مطالب، کیفیت ارائه و تکالیف جامع تر، حرفه ای تر و بهتر خواهند بود. در صورتیکه شما نکات تمرین ها رو خوب انجام بدین و زمان بندی ها رو هم خوب رعایت کنید حتما از دیدن نتایج خودتون به شدت شگفت زده می شین. در این ۱۰ قدم در کنار شما با آموزش مطالب زیر همراه خواهم بود:

۱) مواجه شدن با حقیقت فعلی توسط آزمون تعیین سرعت مطالعه

۲) شناسایی علت های ریشه ای کندخوانی در شما با آزمون تعیین باورهای مطالعاتی

۳) تمرینات هماهنگی عصب عضله

۴) تمرینات افزایش قدرت تفکیک چشم

۵) تمرینات تندخوانی بدون درک مطلب

۶) تمرینات تندخوانی با درک مطلب

بیاین تا در این دوره همراه هم باشیم.....

 

general.read_more general.read_less

آموزش آنلاین درست خوانی

general.webinar_faqs
general.faqa1
general.faqa2
general.faqa3
general.faqa4

کاربر عزیز هم اکنون می توانید این محصول را با تخفیف ویژه خریداری کنید. لازم به ذکر است که این تخفیف تنها تا چند روز آینده برقرار است.

هزینه شرکت در این دوره: 2,590,000 تومان

هزینه شرکت در این دوره با احتساب تخفیف: 2,590,000 تومان

مبلغ قابل پرداخت: 2,590,000 تومان

لطفاً قبل از خرید این دوره در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. لازم به ذکر است ثبت نام در سایت رایگان است و کمتر از یک دقیقه زمان نیاز دارد. اگر در گذشته در سایت ثبت نام کرده اید تنها کافی است وارد شوید.
دیدگاه

برای شرکت در بخش نظرات باید در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت دکتر میثم رنجبر رایگان است و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد.

ورود به سایت ثبت نام

instagram telegram aparat