آموزش آنلاین تقویت حافظه

جدیدا خیلی جاها که میریم با waze و google mapو.... میریم بدون اینکه فکر کنیم یا مثلا وقتی میخوایم شماره تماس کسی بگیریم سریع گوشیمون در میاریم و تق و تق و تق شمارش وارد گوشی میکنیم و.... انگار فراموش کردیم حافظه ای داریم که بهتر از همه این ها کار میکنه.

  • پایه تحصیلی : سایر
  • قیمت: 1,070,000

تعداد جلسه: ۸

مدت زمان مفید آموزشی: ۷:۳۰ ساعت

مناسب: برای تمامی افراد

جدیدا خیلی جاها که میریم با waze و google map و.... میریم بدون اینکه فکر کنیم یا مثلا وقتی میخوایم شماره تماس کسی بگیریم سریع گوشیمون در میاریم و تق و تق و تق شمارش وارد گوشی میکنیم و.... انگار فراموش کردیم حافظه ای داریم که بهتر از همه این ها کار میکنه اینقدر داریم از حافظمون کمتر استفاده می کنیم که ارتباط سلول های عصبیش داره ضعیف و ضعیف تر میشه و داریم به سمت دمانس دیجیتالی حرکت میکنیم و این یعنی یکی از مهم ترین مهارت هامون داریم از دست میدیم تکنولوژی همونقدر که خوبه بدی های خودش هم داره برای جلوگیری از این مشکل و مشکلات بعدی دوره ای حرفه ای طراحی کردیم که با اون می تونید مهارت های تقویت حافظه یاد بگیرید و به راحتی هم مطالب حفظ کنید و هم لذت ببرید بیاید قبل ازینکه دیر بشه اقدامی کنیم تا بزرگترین ثروتمون همچنان بزرگترین ثروتمون بمونه

سر فصل مطالب:

۱) آزمون حافظه

۲) آزمون باورهای ما درباره حافظه

۳) مغز شناسی

۴) تکنیک های کدنویسی برای حافظه جلسه اول

۵) تکنیک های کدنویسی برای حافظه جلسه دوم

۶) تمرینات حافظه

۷) خود هیپنوتیزمی در تقویت حافظه

۸) جمع بندی و پرسش و پاسخ

general.read_more general.read_less

آموزش آنلاین تقویت حافظه

general.webinar_faqs
general.faqa1
general.faqa2
general.faqa3
general.faqa4

هزینه شرکت در این دوره: 1,070,000 تومان

مبلغ قابل پرداخت: 1,070,000 تومان

لطفاً قبل از خرید این دوره در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. لازم به ذکر است ثبت نام در سایت رایگان است و کمتر از یک دقیقه زمان نیاز دارد. اگر در گذشته در سایت ثبت نام کرده اید تنها کافی است وارد شوید.
دیدگاه

برای شرکت در بخش نظرات باید در سایت دکتر میثم رنجبر ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت دکتر میثم رنجبر رایگان است و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد.

ورود به سایت ثبت نام

instagram telegram aparat